Focení v ateliéru

Chcete mít krásné ateliérové fotky? Chcete využít různorodé rekvizity, které ateliér nabízí? V tom případě jste na správném místě. Fotím v ateliéru, který je vybavením vhodný pro všechny druhy focení. Každý si přijde na své.

Nabídka fotografování:Rodinné focení a focení dětí


Je dobré, když si vezmete dva až tři druhy oblečení. Dětem můžete přibalit oblíbené hračky. K půjčení jsou například sezónní dekorace či jiné doplňky.

Těhotenské focení


Aby těhotenské bříško pěkně vyniklo, je dobré naplánovat si focení na sedmý nebo začátek osmého měsíce těhotenství. S sebou si vezměte takové oblečení, ve kterém se budete cítit pohodlně a krásná. Můžete donést fotku z ultrazvuku, capáčky, dudlík či jiné drobnosti. Zapůjčit si můžete třeba šátky nebo závoje.

Newborn


Přáli byste si zachytit jedinečné chvíle s vaším čerstvě narozeným miminkem? Ideální čas na toto fotografování je v průběhu prvních čtrnácti dní jeho života, protože děťátko je nejvíce spavé. Veškeré potřebné pomůcky a vybavení bude v ateliéru nachystané. Vy si přibalte náhradní oblečení pro vás i pro miminko, případně to, v čem budete chtít miminko vyfotografovat.

Glamour


Každá žena někdy zatoužila být sexy a svůdná. Nemějte strach, že fotky budou moc odvážné. V glamour nejde o akty, ale o náznaky a fantazii. Přineste si dva až tři druhy oblečení jako je prádlo, košilka nebo korzet. Kožešinky, šálky i různé šperky si můžete zapůjčit.

Portrét


Nachystejte si dva až tři druhy oblečení. A nezapomeňte na make-up. Není potřeba mít výrazné líčení, ale je dobré, když se na pleti zvýrazní její přednosti a potlačí nedostatky.

Profesní fotografie


Přineste vše, co je typické pro vaši práci. Ať už půjde o kostýmek, uniformu či jiný pracovní oděv nebo o věci, s nimiž pracujete.

Fotografování trvá přibližně 1 hodinu, newborn 3 hodiny.
Z nafocených snímků vyberu ty nejlepší záběry. Jejich náhledy vám během tří dnů pošlu. Vy si vyberete 10 fotografií, které budete chtít upravit. 3 upravené fotografie dostanete vytištěné ve formátu 15 x 21 cm. U fotografování newborn dostanete všech 10 fotografií vytištěných ve formátu 13 x 19 cm. Balíček vám předám do čtrnácti dnů. Fotografie v digitální podobě vám předám na DVD nebo na cloudovém úložišti v plné kvalitě.

Cena fotografování: 1 390 Kč

Cena fotografování newborn: 2 290 Kč

Úprava každé další fotografie: 50 Kč

Na fotografování je možné zakoupit dárkový poukaz.