Focení do domu

Chcete si nechat udělat fotky v klidu ve svém domě nebo bytě? Chcete se vyfotit při práci nebo při svých zájmech? Chcete ateliérové fotky, ale v cizím prostředí se necítíte dobře? V tomto případě je pro vás ideální varianta Focení do domu. Ve smluvený čas k vám přijedu, vybereme vhodná místa, nachystám si světla případně ateliérové plátno a jdeme na to.

Nabídka fotografování:Rodinné focení a focení dětí


Je dobré, když si nachystáte dva až tři druhy oblečení, dětem oblíbené hračky či jiné doplňky. Pokud si nebudete jisti výběrem, ráda vám poradím.

Těhotenské focení


Aby těhotenské bříško pěkně vyniklo, je dobré naplánovat si focení na sedmý nebo začátek osmého měsíce těhotenství. Vyberte si takové oblečení, ve kterém se budete cítit pohodlně a krásná, ať už to bude prádlo, šaty nebo pyžamo. Přichystat si můžete třeba fotky z ultrazvuku, capáčky, dudlík či jmenovky.

Newborn


Přáli byste si zachytit jedinečné chvíle s vaším čerstvě narozeným miminkem? Ideální čas na toto fotografování je v průběhu prvních čtrnácti dní jeho života, protože děťátko je nejvíce spavé. Veškeré potřebné pomůcky a vybavení přivezu s sebou, vy se nemusíte o nic starat.

Glamour


Každá žena někdy zatoužila být sexy a svůdná. Nemějte strach, že fotky budou moc odvážné. V glamour nejde o akty, ale o náznaky a fantazii. Nachystejte si například prádlo, šálky, kožešiny nebo šperky.

Portrét


Připravte si dva až tři druhy oblečení. Důležitý je také make-up. Nemusíte mít výrazné líčení, ale je dobré, když se na pleti zvýrazní její přednosti a potlačí nedostatky.

Profesní fotografie


Nachystejte vše, co je typické pro vaši práci. Ať už půjde o kostýmek, uniformu či jiný pracovní oděv nebo o věci, s nimiž pracujete.

Fotografování trvá přibližně 1 hodinu, newborn 3 – 4 hodiny.
Z nafocených snímků vyberu ty nejlepší záběry. Jejich náhledy vám během tří dnů pošlu. Vy si z nich vyberete 10 fotografií, které budete chtít upravit. Upravené fotografie vám do čtrnácti dnů předám na DVD nebo přes cloudové úložiště v plné kvalitě. K newborn fotografování také obdržíte všech deset fotografií vytištěných ve formátu 13 X 19 cm.

Cena fotografování: 990 Kč

Cena fotografování newborn: 1390 Kč

Focení mimo Brno: 5,5Kč/1km

Úprava každé další fotografie: 50 Kč

Na fotografování je možné zakoupit dárkový poukaz.