Focení venku

Chcete se nechat vyfotit ve městě nebo v přírodě? Máte oblíbené místo v parku, v lese, u řeky nebo kdekoli jinde? Není problém. Ráda tam s vámi pojedu a udělám vám fotky podle vašich představ.

Nabídka fotografování:Rodinné focení a focení dětí


Pár nebo rodina tvoří celek, proto je dobré, když si zvolíte takové oblečení, které bude ladit barvou i stylem. Vhodné je vybírat spíše jednodušší vzory nebo jednobarevné oblečení.

Těhotenské focení


Aby těhotenské bříško pěkně vyniklo, je dobré naplánovat si focení na sedmý nebo začátek osmého měsíce těhotenství. Oblečení volte tak, abyste se cítila pohodlně a krásná. Vzít s sebou můžete třeba i fotku z ultrazvuku, dudlík, či jmenovku.

Glamour


Každá žena někdy zatoužila být sexy a svůdná. Nemějte strach, že fotky budou moc odvážné. V glamour nejde o akty, ale o náznaky a fantazii. Oblékněte si něco, v čem půjde se trošku poodhalit např. šaty na ramínka nebo s větším dekoltem, košile či halenka na rozepínání, sukně případně prádlo.

Portrét


Krom pěkného oblečení je u fotografování důležitý i make-up. Nemusíte mít výrazné líčení, ale je dobré, když se na pleti zvýrazní její přednosti a potlačí nedostatky.

Profesní fotografie


Vezměte si vše, co je typické pro vaši práci. Ať už půjde o kostýmek, uniformu či jiný pracovní oděv nebo o věci, s nimiž pracujete.

Každé fotografování trvá přibližně 1 hodinu.
Z nafocených snímků vyberu ty nejlepší. Jejich náhledy vám během tří dnů pošlu. Vy si z nich vyberete 10 fotografií, které budete chtít upravit. Upravené fotografie vám do čtrnácti dnů předám na DVD nebo přes cloudové úložiště v plné kvalitě.

Cena fotografování: 990 Kč

Focení mimo Brno: 5,5Kč/1km

Úprava každé další fotografie: 50 Kč

Na fotografování je možné zakoupit dárkový poukaz.